Przenosiny

czwartek, 17 października 2013

WYBRALIŚMY ZWYCIĘZCÓW!!!

Na to czekacie najbardziej, więc nie przedłużając:


Nagroda główna Konkursu Szatańsko Kreatywnego wędruje do:
INEZ 
za jej obłędne, szydełkowe obuwie.

Zdjęcie dzięki uprzejmości Inez

Natomiast Nagroda Publiczności trafia do
Szyjącej Bez Bloga
za jej niepokorną Czarną Owcę
Zdjęcie dzięki uprzejmości Szyjącej Bez Bloga

Należy Wam się kilka słów wyjaśnienia odnośnie nagrody Publiczności.
Pierwsze trzy miejsca w głosowaniu zajęły: Inez, Genia i Szyjąca Bez Bloga. Inez została wybrana zwyciężczynią przez Komisję Konkursową z Piekła Rodem i dostanie Nagrodę Główną, tym samym została "wyeliminowana" z Waszego głosowania. Co nie zmienia tego, że i Wy doceniliście jej kreatywność najbardziej.
Drugie miejsce zajęła Genia i jej ażurowa, cudowna chusta. 
Zdjęcie dzięki uprzejmości Geni

Jednak wymieniłyśmy wczoraj z Genią kilka maili oraz rozmawiałyśmy dzisiaj i Genia ma problem natury moralnej - ogrom głosów na nią, to efekt bardzo skutecznej akcji jej syna, przeprowadzanej wśród jego kolegów i koleżanek. Genia i tak czuje się wygrana, ale przekazuje nagrodę kolejnej wybranej przez Was osobie, zgodnie z duchem sprawiedliwej rywalizacji.
Decyzję Geni postanowiliśmy jako Komisja uszanować w pełni. Gratulujemy jej syna!!! To rzadkość, żeby nastolatek tak energicznie zaangażował się w tak odległą od nastoletniego świata kwestię jak konkurs rękodzielniczy.

Tym sposobem Nagrodę Publiczności otrzymuje Szyjąca Bez Bloga, która po dwóch zwyciężczyniach ma największą liczbę głosów.


***
To teraz, kiedy już wszystko wiadomo, mogę sobie pozwolić na podzielenie się własnymi przemyśleniami i zdradzić co nieco zza kulis wybierania zwyciężczyni.

Pomysł Konkursu Szatańsko Kreatywnego przyszedł mi do głowy dość dawno. Bardzo długo dyskutowałam ze Ślubnym i Mamą Moją Rodzoną Jedyną, czy taka formuła konkursu - wymagająca od Was kreatywności, zaangażowania, czasu i wysiłku - jest dobrym pomysłem. Ale pomyślałam - raz kozie śmierć, raz Intensywnie Kreatywnej biada - robimy! Najwyżej zgłosi się do konkursu niewiele osób...
Nie doceniłam Was!!! Bardzo Was nie doceniłam. Ilość Dzieł Kreatywnych przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Ich kreatywność - momentami dech mi zapierało! 

Biję brawo tym głośniej, że wiem, iż wiele osób zrobiło coś zupełnie dla nich nowego. Walczyło z czasem i materią. Pierwszy raz w swojej rękodzielniczej historii przekładało własne pomysły "z głowy" na rzeczywistość. Podejmowało ryzyko, eksperymentowało!

Nawet nie wiem, jak ja to mam napisać, żeby nie zabrzmiało ckliwie... a co tam! Napiszę, jak mi się na klawiaturę pcha - jesteście wielcy, kochani, szaleni, kreatywni, genialni, odważni i każdy, ale to każdy z Was jest zwycięzcą w tym Konkursie!!! 

***
To teraz pozwolę Wam zajrzeć za kulisy działania Komisji Konkursowej z Piekła Rodem. 
Każdy z nas zrobił sobie krótką listę Dzieł, które go zachwyciły, zaintrygowały, zadziwiły. Tylko, że ta krótka lista czasami była dość... długa :))) Kilkanaście pozycji co najmniej.
Później był najtrudniejszy moment - każdy z nas zawęził listę do pięciu dzieł i przyznał im punkty - od 5 do 1.

Na tej liście Kandydatów do Zwycięstwa znalazły się w kolejności alfabetycznej:
- Aga i jej komiks - Spodziewaliśmy się wszystkiego, ale żeby się komiks w Konkursie pojawił, to na pewno nie! A ja - prywatnie zupełnie - mam nadzieję, że Aga nie zakończy swojej przygody z rysowaniem na tej jednej stronie!!!
Zdjęcie dzięki uprzejmości Agi

- Ania i jej kolaż - Szczególnie doceniamy tutaj kwestię połączenia wielu technik twórczych w jedno oszałamiające Dzieło, tak pięknie oddające charakter i zainteresowania autorki. O talencie do rysowania i malowania nie wspominamy nawet!
Zdjęcie dzięki uprzejmości Ani

- Anka i kamizelka/sweterek - pomysłowość i wykonanie tego sweterka zachwyciło nas niewiarygodnie. Nie tylko jest wielofunkcyjne, ale jeszcze dwustronne i kolorystycznie doskonałe.
Zdjęcie dzięki uprzejmości Anki

- Babaruda i jej bluzka na motywach Echo Flower - Zostałam upoważniona przez Mamę Moją Rodzoną Jedyną do napisania, że trwa w niemym zachwycie nad tym Dziełem!!! Perfekcja wykonania, oryginalne zastosowanie wzoru, estetyka na najwyższym poziomie. Podsumowując - piękne!
Zdjęcie dzięki uprzejmości Babyrudej

- Dorota z Szortami Igłołamaczami - To, co zrobiła Dorota, na co się porwała, wymaga gromkich braw! Nie tylko jako osoba będąca dopiero na początku swojej krawieckiej drogi, uszyła bardzo poprawny technicznie "spodzianek", ale podeszła do tego twórczo i niesztampowo - ryzykując łączenie materiałów. I nie tylko uszyła, ale jeszcze opisała swoje doświadczenia lekko i dowcipnie. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem!
Zdjęcie dzięki uprzejmości Doroty

- Inez - Jej buty sprawiły, że zaczęliśmy się zastanawiać, czy są jakieś granice Waszej kreatywności!!! Nie tylko wykonanie zrobiło na nas wrażenie. Także fakt, że to projekt w stu procentach autorski - dosłownie senne widzenie zamienione w rzeczywiste Dzieło!
Zdjęcie dzięki uprzejmości Inez

- Martuuha i jej sweter długo dziergany - Wielkie wrażenie zrobiło na nas to, że to był pierwszy sweter, jaki Martuuha dziergała!!! Nie byle jaki sweter, dopracowany, pomysłowy, wymagający cierpliwości! Bijemy gromkie brawa.
Zdjęcie dzięki uprzejmości Martuuhy

- Ola K i poduszka bardzo męska - nie tylko Ślubny docenił to, że poducha powstała jako prezent dla męża. Cała Komisja w zachwycie podziwiała pomysłowość, wykonanie, walory użytkowe! Cud prosto spod stopki maszyny!
Zdjęcie dzięki uprzejmości Oli

- Perfidny Obibok i jej blog Szkoła Szydełkowania - Zauważona przez Komisję za całokształt. Zawartość merytoryczną bloga, jego stronę graficzną, umiejętności pisania pięknie i poprawnie. Ale przede wszystkim za chęć i  umiejętności dzielenia się szydełkową wiedzą.
Zdjęcie dzięki uprzejmości Ani

- Szyjąca Bez Bloga i Czarna Owca - Owca skradła nasze serca bezapelacyjnie. Oryginalny pomysł, perfekcyjne wykonanie i to, że Owca po prostu ma charakterek! Ślubny zapałał do Owcy szczególnym uczuciem od pierwszego rzutu oka na zdjęcie - wcale się nie dziwimy, ma nieodparty urok.
Zdjęcie dzięki uprzejmości Szyjącej Bez Bloga

Ale na pochwały zasługują wszystkie Dzieła razem i każde z nich z osobna, bo nawet jeśli nie znalazły się na punktowanej liście, to zachwycały nas, bawiły, zadziwiały. A można je podziwiać nadal na stronie konkursowej.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy wzięli w Konkursie udział.
Bijemy Wam gromkie brawa
i
podziwiamy za szatańską kreatywność!!!


76 komentarzy:

 1. No gratuluję zwyciężczyniom i dziękuję za zabawę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję!!!
  Buty Inez po prostu rozwaliły system, wygrały internety i co tam jeszcze :D Sama też na nie głosowałam! (tzn nie tylko na nie, ale na nie też).

  Zupełnie nie zdziwił mnie odzew (że liczny), bo na tym blogu nie sposób nie zarazić się kreatywnością, ale to jak różnie można tę kreatywność wyrazić - szaleństwo! :))))

  Wielką miałam frajdę, z udziału, w podglądaniu co, kto i jak wymyślił.

  Geniu - szacun za fair play, ale też i chusta piękna i aranżacja dopracowana.

  No i jeszcze muszę, bo się uduszę, - BARDZO DZIĘKUJĘ! :* Ja uwierzyć nie mogłam, gdy podglądałam wyniki głosowania... 29 osób uznało, że moje swetrzysko jest coś warte! ŁAŁ! I jeszcze teraz patrzę, że znalazłam się na "krótkiej liście" - ŁAAAAŁ. DZIĘKUJĘ! Moc pozytywności :)))))))))))))))))))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gratulacje także dla Ciebie!!! Krótka lista to nie byle co. A uznanie w ankiecie nawet cenniejsze.
   I przyłączę się do wielkich słów uznania dla Geni za fair play.

   Usuń
 3. Gratulacje dla wszystkich biorących udział w konkursie, a dla zwyciężczyń przede wszystkim. Właściwie nie wiem czemu nie głosowałam, ale cieszę się, że Inez i jej buty zajęły pierwsze miejsce, bo są po prostu odjazdowe :-)))))))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Inez zakręciła w głowie nie tylko komisji, ale i Wam - jak widzę :))

   Usuń
 4. Inez i Szyjącej bez bloga gratuluję serdecznie! :))) Ja się bardzo cieszę ze znalezienia się w tej pierwszej dziesiątce, przy tak ogromnie wysokim poziomie konkursu to wielkie wyróżnienie :) Dzięki za zabawę!

  Dorota

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze raz gratuluję!!! Te szorty to jedno z Dzieł, które bezapelacyjnie lądowało na krótkiej liście każdego z nas :)

   Usuń
 5. Gratuluję zwyciężczyniom i wszystkim biorącym udział w konkursie. Bardzo dziękuję za wspólną zabawę i już nie mogę się doczekać kolejnego konkursu :-)
  Pozdrowienia dla wszystkich!
  Agnieszka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na kolejny konkurs trzeba będzie poczekać i to dość długo, ale na nudę na tym blogu na pewno nie będzie można narzekać :)

   Usuń
 6. naprawdę????Naprawdę????
  jejku dziękuję-:))))))
  i szanownej Komisji i wam drogie koleżanki za tak liczne głosy!
  wszystkie Dzieła Kreatywne były warte nagrody bo były robione specjalnie na konkurs,widać ile każda z nas poświęciła pracy,czasu w swoje dzieło.
  Gratuluje nam wszystkim za odwagę,kreatywność i taka zwykłą chęć udziału w konkursie-:)
  Agnieszko bardzo Ci dziękuję za zorganizowanie Konkursu!Jesteś Wielka!
  A teraz ....teraz to idę otrzeć łezkę bo coś mi się kręci koło prawego oka.
  I chyba tych łez będzie więcej ....ze szczęścia.Tak się cieszę.
  Bardzo ,bardzo wszystkim dziękuję-:)))))
  Kocham Was!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Serdeczne gratulacje dla wszystkich, a zwłaszcza dla zwyciężczyń :)) Przyznam się szczerze, że moi domownicy również wskazywali Inez jako pontencjalną zwyciężczynię, a ja się na nich wcale nie obrażałam, bo te buty skradły również i moje serce :)) I duma mnie rozpiera, że znalazłam się w gronie wyróżnionych osób :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aniu, dla Ciebie również wielkie gratulacje! Możesz czuć się bardzo dumna ze swojego Dzieła!

   Usuń
 8. Gratuluję Zwyciężczyniom :):) No a Komisji nie zazdroszczę wybierania - wszystkie prace były ekstra, mi samej ciężko byłoby wybrać, bo wszyscy zasługiwali na nagrodę:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie było tak strasznie, jak wydawało mi się, że może być :)) Ale brzemię odpowiedzialności czuliśmy na swoich barkach.

   Usuń
 9. To było dla wszystkich mega wyzwanie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się i każdy z uczestników poradził z nim sobie śpiewająco!

   Usuń
 10. Gratulacje dla wszystkich zwycięzców (bo przecież pokonanych w tym konkursie nie ma). Butki Inez też obstawiałam jako wygrywające ale przyznam się, że mnie najbardziej chwyciło za serce to co i Twoją Mamę Szanowną czyli piękna bluzeczka. A Szanownej Komisji gratuluję profesjonalnego przeprowadzenia konkursu i sprawnego wyłonienia zwycięzcy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Komisja dziękuje :))
   A Babierudej na pewno jest miło, że jej bluzka robi takie wrażenie - piękna jest.

   Usuń
 11. Przednia zabawa, to kiedy powtórka?
  Gratulacje dla Uczestników i Komisji :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już o powtórce rozmawiamy? :))
   W 2016 roku... będzie wtedy "konkurs z okazji"

   Usuń
 12. Gratuluje Inez, kobieto, skradlas mi serce swoimi botkami od pierwszego wejrzenia! Gratuluje wszystkim uczestniczkom konkursu i podziwiam wszystkie dziela! Geniu, jestes wielka wygrana w tym konkursie, za szczerość i uczciwosc, no i za posiadanie wspanialego syna!
  Bardzo dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie swój głos, nawet nie wiecie, jaka jestem szczęśliwa! Coraz bardziej sklaniam sie do poważnego podejścia do tematu robotek ręcznych jako terapii zajęciowej dla osób starszych i niepełnosprawnych, ale pssst, to na razie tylko nieśmiałe plany.
  Szanownej Mamie Rodzonej Jedynej klaniam sie nisko za mile słowa pod adresem mojej echo flowers, rumience z wrazenia mam na twarzy jak pomarancze!
  Aga, dzieki za konkurs, ktory dostarczyl nam wszystkim cala mase dobrych emocji, bez nich życie jest puste :-)
  i zupełnie nie wiem jakim cudem przeoczyłam te owce?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Proszę bardzo, polecam się na przyszłość :))
   A Mama Rodzona zagląda regularnie i na pewno już czytała to, co miało do niej trafić.
   Owcę mogłaś przegapić, bo ona została zgłoszona z poniedziałek, dosłownie na kilka minut przed końcem konkursu.

   Usuń
 13. Odpowiedzi
  1. Gratulujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym szalonym przedsięwzięciu : )))

   Usuń
 14. Intuicja mnie nie zawiodła. Gratulacje dziewczyny!

  I jeszcze po cichutku chciałam podziękować. Być w pierwszej dziesiątce w obu głosowaniach i w tak cudownie kreatywnym gronie, to wielkie wyróżnienie dla Szkoły Szydełkowania. Dziękuję za każde kliknięcie i za każdy głosik.

  OdpowiedzUsuń
 15. I ja Gratuluje wszystkim bo wszyscy są zwycięzcami ,samo to że stworzyli pracę która mogła brać udział w konkursie ,to jest już godne podziwu .
  Jednak tak najbardziej podobały mi się butki Inez są po prostu fantastyczne ,pomysł godny uznania .
  Podkreślam żeby nie było wszystkie prace są cudne .
  Jeszcze raz Gratuluję Wszystkim

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się całkowicie - samo podjęcie wyzwania i robienie czegoś specjalnie na konkurs to już powód do dumy i czucia się zwycięzcą!

   Usuń
 16. Wszystkie prace są świetne! Gratulacje dla Zwycięzców!
  Asia

  OdpowiedzUsuń
 17. Głosowałam na te super buty i cieszę się, że wygrały. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za Twój głos i jak widać "miałaś nosa" do zwycięzcy :)

   Usuń
 18. gratuluję wygranym, też głosowałam na buty, dlatego cieszę się, że zdobyły główną nagrodę:)
  wielkie podziękowania dla organizatorów konkursu i Szanownej Komisji za trafny wybór zwycięzców:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W imieniu całej Komisji dziękuję. To była prawdziwa przyjemność!!!

   Usuń
 19. Jak tylko zobaczyłam buty Inez kiedy je zgłosiła to już wiedziałam że zostanie doceniona i nagrodzona. Cieszę się tym bardziej że była moja faworytką. GRATULUJĘ! W tym miejscu DZIĘKUJĘ wszystkim głosującym na moją sukienkę!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I wielkie gratulacje dla Ciebie - walczyłaś z czasem i się udało!!!

   Usuń
 20. Wszystkie prace bardzo ciekawe i piękne. Botki są wyjątkowe i wszystkie prace wyróżnione i te nie wyczytane. Zwróciłam szczególną uwagę na pracę Ani i jej kolaż. Dziękuję bardzo za wspaniały kreatywny konkurs i gratuluję wszystkim, którzy włączyli się do tej zabawy. Mój udział ograniczyłam do oglądania prac i głosowania. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kolaż Ani to jedna z kilku bardzo oryginalnych prac.
   A za Twój udział i głos bardzo dziękujemy!!!

   Usuń
 21. Agnieszko, Ty też wygrałaś! Gratulacje dla wszystkich. Świetny konkurs.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :))) Ja na to patrze jako na udane przedsięwzięcie, które spełniło swój cel - udowodnienie, że tkwią w ludziach takie pokłady kreatywności, że czasami aż dech zapiera.

   Usuń
 22. Gratulacje dla zwycięzców i dla Ciebie za zorganizowanie fajnej zabawy!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W imieniu zwycięzców dziękuję. W swoim własnym też, ale gdyby nie osoby, które miały ochotę na uczestniczenie w tym kompletnym szaleństwie, to by się nie udało.

   Usuń
 23. Inez gratulacje! Zasłużyłaś na oba pierwsze miejsca! Wydaje mi się, że nagroda publiczności należy się jednak Geni za jej fair play. CHAPEAU BAS ! Pozdrawiam pozostałe uczestniczki konkursu. Bardzo dziękuję za głosy. Przepraszam jeśli rozczaruję ale to by było na tyle :)
  szyjąca bez bloga

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gratulacje dla Ciebie! A Geni jeszcze raz dziękuję za wyjątkową postawę!

   Usuń
 24. - Mamo- mogę zagłosować na ciebie?- WYKLUCZONE!!!!
  - A kolega może?- a kolega to co innego- może .( itd.)
  Tak to było w skrócie..."kolega" się tak rozmnożył, że jak na drugi dzień zobaczyłam wyniki to się przeraziłam, szybki mail do Agi i rezygnacja, gdyby....gdyby .... padło na mnie.(gumką po monitorze się nie dało wymazać głosów).
  Wszystkim uczestniczką bardzo gratuluję-wszystkie jesteśmy wygrane!!!!
  A Inez to musi mi odkupić klawiaturę- doszło do zwarcia jak zobaczyłam po raz pierwszy jej bucichy ( z wywalonego jęzora pociekły strumienie śliny :):):) )

  P.S.Wszystkich przepraszam za to całe zamieszanie,ale uwierzcie mi , że nie było zamierzone.Agnieszce i całej Komisji Konkursowej bardzo dziękuję za szybką reakcje na moje maile.


  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Geniu, myślę, że wszyscy doskonale rozumieją Twoją decyzję i tak samo jak Komisja są pod wielkim wrażeniem Twojej postawy fair play!
   Syna zazdrości też niemałe grono rodziców nastolatków :)))
   Sprawiłaś bez wątpienia wielką radość Szyjącej bez Bloga!

   Usuń
 25. Gratulacje dla zwyciężczyń i dla Was.Zorganizowaliście fajną zabawę nie tylko dla osób biorących udział ale i obserwujących konkursowe zmagania:))

  OdpowiedzUsuń
 26. brawooooo!!! dla wszystkich, które podjęły wyzwanie :)
  Komisja główną nagrodę przyznała po mojej myśli ;) też brawoooo!
  :)

  OdpowiedzUsuń
 27. Gratuluję wygranym i bardzo dziękuję za zabawę pozdrawiam Basia

  OdpowiedzUsuń
 28. Gratuluje pomysłu na konkurs, gratuluje laureatom i zapraszam po wyróżnienie:)
  http://marzeniazdusza.blogspot.ie/2013/10/wyroznienie.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Za wyróżnienie również, postaram się "wyspowiadać" przy najbliższej okazji, ale gdybym zapomniała... przypomnij mi :)))

   Usuń
 29. Gratulacje dla zwycięzców, szczególnie dla mojej faworytki Inez. Organizatorom konkursu wielkie brawa. Dal kota drapanko za uszko. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anneczko, Tobie też gorące podziękowania, tym bardziej, że takiej pamiątki po Konkursie jak od Ciebie nie da się nie docenić!!!

   Usuń
  2. I to jest największa nagroda. Cieszę się, że ci się podoba.

   Usuń
 30. Też głosowałam na buciki!!!! GIENIA POWINNA DOSTAĆ NAGRODĘ FAIR PLAY :) wSPANIAŁA Z ABAWA! Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 31. No tak! Pewnie z emocji cos pochrzanilam i moj szczesliwy okrzyk radosci, ze typowalam ta sama zwyciezczynie gdzies przepadl, nie ma go i juz.
  Buty, buty i jeszcze raz buty, miec skopany tylek TAKIMI butami to zaszczyt. Gratuluje Inez!
  A najwieksze gratulacje dla Ciebie Intensywnie Kreatywne Slonko, poruszylas masy niczym
  .....aaaa bylo takich kilku, czasem byli niezbyt poprawni politycznie czy moralnie ale Ty powalilas ich wszytkich. Dziekuje za wspaniala zabawe.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprawdziłam - w spamie nie krzyczysz :))) Musiało coś wylecieć w kosmos.
   Tak się zastanowiłam, do kogo bym chciała być przyrównana w kwestii poruszania mas... ale wyszło mi, że większość nie nadaje się na autorytety :)

   A co do poruszania mas... powiedzmy, że konkursu do 2016 roku nie będzie na pewno, ale... w głowie rodzi mi się pomysł... o dużej sile rażenia kreatywnego :)))

   Usuń
 32. Serdecznie gratuluję Zwyciężczyniom!

  I podziękowania dla Ciebie, Kreatywnej Intensywnej ;-) oraz dla Rodziny za wspaniałą zabawę :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ewo i Tobie bardzo dziękujemy! Twoje niesamowite zdjęcie przez tyle tygodni cieszyło nasze oczy na stronie konkursowej!

   Usuń
 33. Gratulacje dla Inez :) Też tak głosowałam :)
  I w ogóle - dla wszystkich uczestników.

  A Szanownej Komisji z Piekła Rodem - NAJlepszego! I wielu kreatywnych pomysłów.

  OdpowiedzUsuń
 34. Wiedźma jestem! To znaczy może nie wiedźma, ale Inez od pierwszej prezentacji butków była faworytką! Zresztą wszystkie prace były (wiem, powtarzam się) zachwycające. I z całego serducha dziewczynom gratuluję:))) Napracowały się i zasłużyły. Kłaniam się uniżenie i biję brawa. A zabawa przednia! No i te emocje!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy! Mam nadzieję, że to nie ostatnia tak szalona impreza na Rogu Renifera.

   Usuń
 35. Spóźniona wielce, ale nie umniejsza to moim ogromnym gratulacjom dla wygranych osób (które również i ja obstawiałam) i dla całej reszty uczestników.
  Gratulacje również dla organizatorów konkursu :))

  OdpowiedzUsuń
 36. stawiałam na buty i nie zawiodłam się!!!

  OdpowiedzUsuń